KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17387168

nr 1738 7168

Etsning

Alain Jeanne (f. 1945), Frankrike. Ugglor. Signerad. Bildmått: 9x7,5 cm, yttermått inklusive ram: 30x27

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:32:57

10/11 17:50:29 1      Vinnande bud