nr 1738 7168
Etsning
Alain Jeanne (f. 1945), Frankrike. Ugglor. Signerad. Bildmått: 9x7,5 cm, yttermått inklusive ram: 30x27
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 10 november 2025 kl 20:32:57
| Tid |
Kund |
Bud |
10/11 17:50:29